Od kilku lat skutecznie prowadzimy na terenie miasta Łódź centrum bankietowe. Wiedząc jednak, że nie wszyscy zainteresowani są organizacją przyjęcia u nas, oferujemy również catering.

Catering w naszym wykonaniu to najlepsze dania za przystępną cenę. Proponujemy potrawy, które zadowoloną każdy, nawet najbardziej wybredny gust. Przygotowujemy zarówno dania tradycyjne, bazujące na starych polskich przepisach, jak i przysmaki nowoczesne, w których wyczuć można wpływy śródziemnomorskie czy francuskie. Każdy znajdzie u nas coś dla siebie.

Wiemy, że catering to nie tylko smak, ale również wygląd potrawy. Dokładamy więc wszelkich starań, aby nasze dania nie tylko doskonale smakowały, ale także pięknie się prezentowały. Każda nasza propozycja została przyozdobiona tak, aby maksymalnie zachęcić do jedzenia. Dbamy o to, aby dekoracje w całości były jadalne.

Terenem naszego działania jest miasto Łódź. U nas zamówisz potrawy nie tylko wyjątkowo pyszne, pięknie się prezentujące, ale również w naprawdę przystępnych cenach.